All  New  Search  Selection  Details 

261 entries in all:  1  21  41  61  81  101  121  141  161  181  >> 

NaamTelefoon NommerEpos AdresOpmerkingJaar in graad 12
Adrian van der Berg0843433232xdevcab@gmail.comEk is op soek na n' skool vriendin, Gerda (1990 of 1991) Kan nie haar van onthou nie1988
oberho 30  
Winnefred Barnard61 0439695572sparklesrus@iinet.net.auOpsoek na maats wat saam met my in matriek was 1976 1976
Izanda (Visagie) Ferreira082 545 8842izanda@telkomsa.netGoeie ou dae in Hugenote Meisies - die beste 5 jaar gewees!1990
Janel Van Deventer (Alberts)011-812-1960sunavd@telkomsa.netOns hou 15 September 2012 RŽunie vir die 1982 Meisies & Seuns - Kontak ons ASB!!!!!!1982
Yoraldi Lintvelt (Meyer) yoraldi.lintvelt@implats.co.za 2005
Isobel Russell ( van Staden)0833043020irussell@pg.co.zairussell161@gmail.com1980
Chris Russell0828591983ChristiaanRussell@flysaa.com 1980
Tanya Moss0828877084vernontanya@telkomsa.net 1982
Lynne Meyer  30  
Lynne van  30  
Lynne van Vuuren (Meyer)082 563 3234lynnejvv@gmail.comOns hou reunie vir 1982 seuns en meisies in September. Kontak ons asb.1982
Elize Chapman (de Wet) 30  
Elize Chapman (de Wet)083 450 6405elizechap@gmail.com'n Trotsie Hugie gewees en nou 'n trotse Hugie ouer1988
Elly (Elize) Sewell (de Necker)0827459078elizel@finsettle.co.za 1980
Arlen0824930144Aloehmer@hatch.co.za 1977
Marita Loehmer (Pretorius)0846677880Mloehmer@telkomsa.net 1977
Izanda (Visagie) Ferreira082 545 8842izanda@telkomsa.netHoŽr Meisieskool Hugenote - Die beste 5 jaar! Herinneringe bring 'n warm klop in die hart!1990
Gerrit Nortier078 893 2081 gerrit.nortier7@gmail.com 2005
Jakes Jacobs0833262110jakes.jacobs@bcx.co.za 1975




powered in 0.01s by baseportal.com
Get your own Web Database - for FREE!