All  New  Search  Selection  Details 

266 entries in all:  1  21  41  61  81  101  121  141  161  181  >> 

NaamTelefoon NommerEpos AdresOpmerkingJaar in graad 12
Martie (Labuschagne) Jacobs0832809172jgpmljacobs@yahoo.com 1976
kevin williams0833844198kevin40@mtn.blackberry.com 2008
Christine (Smith) McDonald082 458 6425christine@tmcd.co.za 1979
Nadine de Beer0828673779nadine@containersforyou.co.za 1995
Pieter van der Walt082 928 1167 pieter@hugies.co.za 2006
Thys0832613820tdevilliers@hatch.co.zaGreat Skool1978
Gerhard Botha00447986456494bothag@hotmail.co.uk 1985
Milanie Buitendag071 332 8276milanie.b@gmail.com 2002
Bernice Dirksen (Duvenhage)0838986009bernicedirksen@gmail.com 1999
Adele Brase (Scheepers)083 556 0077planetdrawings@gmail.com 1996
Yvonne Bonthuys (Lessing)0825658548yvonnemarjory@yahoo.comWil graag kontak maak met (Matrieks) meisies en seuns van 1970 -19741974
Adele Germishuizen0837936366zena.adele@gmail.com 1993
Gerda van der Merwe0824090817vdmerwg2@telkom.co.zaStunning goeie en stoute tye saam met wonderlike maats!!1982
Madelize Buttner0720728319madzbut@gmail.comWas op skool daar in 1984. Was toe in St 6, Het Matriek by Joan Cole Academy in Kaap klaar gemaak-
Elmarie Ungerer0833099782eungerer@webmail.co.za 1997
Riana de Bruin (du Plessis)0824129953riana@vodamail.co.za 1986
Janine Bekker0738428032janinebekker94@gmail.comwil ou hhugies opspoor bly nou in limpopo 2010
Ilse van Zyl (Steyn)082 442 3309ilse@vanzylbroers.co.zaDit is fantasties om almal op FB te sien. Eksien daar is 'n re-unie, ek gaan beslis daar wees1982
Martin 'Grapgat' Hutchons078 655 1950martinhutchons@hotmail.co.zaBaie "ups & downs" maar daar was 'n hele paar goeie tye..!!2011
Elize Prinsloo (du Plessis)0824506321prinsloo.elize@gmail.com 1988




powered in 0.02s by baseportal.com
Get your own Web Database - for FREE!