All  New  Search  Selection  Details 

266 entries in all:  1  21  41  61  81  101  121  141  161  181  >> 

NaamTelefoon NommerEpos AdresOpmerkingJaar in graad 12
Natasha (Beeslaar) Koekemoer0835193614 Hugies is die beste1992
Emalda (Els) Steenkamp0725462022emaldas@absa.co.za 1991
Juanita0828886405juanitak@gpg.gov.za 1989
Juanita0828886405juanitak@gpg.gov.za 1989
Jan Venter0825751917jhventer@distell.co.zaHugenote bly werklik 'n legende!1986
Antoinette Jacobs Antoinette@taegutec.co.za 1990
Paul Liebenberg0829260560paul@jannies.net 1984
Danie Van der Sandt 079 693 500630"legend" tye gewees 1990
Debbie Sutherland0845829269debbiebaikie@gmail.comOp soek na Mara Kriel1981
Annelle (Schoeman) Geldenhuys0842739088annelle@eastrandscuba.co.za 1993
Natalie Dry0834452202natalie.dry91@gmail.com 1988
Magda Avenant (Gair)030  
Magda Avenant0784429515princess.avenant0@gmail.com 1990
Jakes Jacobs083-326-2110jakes.jacobs@bcx.co.zaReunie Volgende jaar vir alle Oud Huigies1975
René Green (Lombard)0782699191renelombard@live.co.za 1992
Elton du toit0834196996edutoit@polka.co.za 1994
Pieter Schönfeldt0715070703pieter@3dcadsolutions.co.za 2001
Pieter Buitendag0828725803pieter_b@live.co.za 1994
Iloma Mollison iloma.mollison@netcare.co.za 1993
Somari Steyn0837209157somaristeyn@gmail.com 2011




powered in 0.02s by baseportal.com
Get your own Web Database - for FREE!