| Name | Band No 1 | Band No 2 | Band No 3 | Band No 4 | Band No 5 | *ZZZ BREEDERS - 2017.,,-- 600 RESERVED | AS OF | FEB | 20th | | |
*ZZZZ *** BIRDS ENTERED ---3/1,, ON WINCOMPANION-- | | | | | |
. | | | | | |
3-GIRLS FROM MEXICO,,,NV (15 CHAMP+B.C.) | | | | | |
4-ACES LOFT,,,CA (Dominic Aldellizzi) | | | | | |
ADL,,,IL (Jim Gabler) | | | | | |
ADO ZOHOROVIC,,,GA (AFL LOFT) | | | | | |
AEREO MEXICO,,,NV (Alex Atristain,16 CHAMP) | | | | | |
ALEX RUIZ,,,CA | | | | | |
ALEX BIECHE,,,CA | | | | | |
ALMA MISSILES CASTRO,,,AZ | | | | | |
ANY GIVEN DAY-QUEST,,,TX(1ST 16 IE) | | | | | |
ARMANDO SOTO,,,MEX | | | | | |
ARMANDO VALENCIA,,,MEX | | | | | |
ARNEL VEGA,,,CA ("13" I.E.) | | | | | |
ART McLEAN,,,CAN | | | | | |
AVILA & MINER,,,CA | | | | | |
BELANGER & ZARLENGA,,,CA (08 I.E-16 CHAMP.) | | | | | |
BILL DOZIER,,,TX (06 CHAMP) | | | | | |
BILL ENSIGN & VIC DEBROUWER,,NV (94 I.E.) | | | | | |
BILL ENSIGN & VIC DEBROUWER-2,,,NV | | | | | |
BOB CARNEY,,,CT (99 CHAMPION) | | | | | |
BRAD HOGGAN,,,UT (Plymouth Peak) | | | | | |
BRYAN MAIER,,,PA (09 I.E. + e1st MEGA) | | | | | |
C.L & PATTI GAGE,,,TX (3X I.E. CHAMP) | | | | | |
CAPT CHUCK,,,OR | | | | | |
CARLTON KROESE & CRAZY AL,,,TX/CO | | | | | |
CHUCK & ADOLFO,,,CA (08 B. C.) | | | | | |
COMPTON BOYS SYND,,,CA(Max Rosas) | | | | | |
COMPTON BOYS-2,,,CA | | | | | |
CONRAD MULLINS,,,CA | | | | | |
CRAZY AL & CARLTON KROESE-2,,,CO/TX | | | | | |
DAN & GREG COURY,,,AZ | | | | | |
DANNY LUM,,,HI | | | | | |
DAVE BYER,,,CA | | | | | |
DAVE DUDLEY,,,NM | | | | | |
DAVE DVORAK,,,CA | | | | | |
DENNIS AUGUSTINE,,,KS | | | | | |
DENNIS YOH,,,CA | | | | | |
DESERT ROSE LOFT,,,NV (Will Fonte) 15 I.E. | | | | | |
DESERT ROSE-2,,,NV | | | | | |
DICK SCHILLING,,,IN (3X CHAMP-91,04,07) | | | | | |
DJ'S LOFT,,,CA (Todd Simmons) | | | | | |
DON BARKER,,,TX (Quest Syn.) | | | | | |
DOUG SEXTON,,,IA (ITS ABOUT TIME) | | | | | |
DUANE GRAGG,,,CA | | | | | |
EDDIE-RICK-GENE,,,CA(16 CHAMP) | | | | | |
EL ZAPOPAN,,,MEX | | | | | |
ELADIO PEZON,,,LA | | | | | |
ELDORADO LOFT,,,CAN (Walt Derfel) | | | | | |
ENGLISH SYNDICATE,,,ENG | | | | | |
ERIC BASISTER,,,CA | | | | | |
F & D LOFT,,,CAN (Fred & Dori Goodchild) | | | | | |
FERNANDO IBARRA & REYES,,,CA | | | | | |
FLYING "D" LOFT,,,TX (16 CHAMP & B.C-PAUL DANIEL) | | | | | |
FLYING "D",,TX ( Diva & Kyle Boespflug) | | | | | |
FRANK MARTINEZ,,,CA | | | | | |
FRANK MCLAUGHLIN,,,MA | | | | | |
GALAXY LOFT,,,FL (Bill Hatcher,07 B.C.) | | | | | |
GANUS FAMILY LOFT,,,IN (1ST 16 I.E.) | | | | | |
GEORGE RANKIN,,,TX | | | | | |
GREEK & NEMELKA,,,UT | | | | | |
GUILLERMO SIORDIA,,,CA ('11' CHAMP) | | | | | |
HI-CAL CONN,,,HI/CA (Stan George & Timmerman) | | | | | |
HIDEOUT LOFT,,,ID (Jeff Hein) | | | | | |
HOWELL & NEPPL,,TX/IA | | | | | |
HUMBERTO MUNOZ,,,MEX | | | | | |
HUTTELMAYER RACING STRAINS,,,CA (Robert Horton) | | | | | |
IDAHO SPUDS,,,WY/ID (Venn Family) | | | | | |
IRMA DERRICK,,,CA | | | | | |
JALISCO LOFT,,,CA (Hector Esquivias) | | | | | |
JASON NICHOLLS,,,CAN | | | | | |
JEFF EARTHMAN,,,NV | | | | | |
JERRY CANTERE,,,HI | | | | | |
JESSE AYON,,,TX | | | | | |
JIM MCINNES,,,CAN | | | | | |
JOE COLUCCI,,,CA (rickyRacers) | | | | | |
JOHN KARNOFEL,,CA (06 Champ -13 B.C.) | | | | | |
JOHN PARTRIDGE,,,CA ("10" I.E.-14 B.C.) | | | | | |
JOHN STELLING,,,NM | | | | | |
JOHN STEVENSON,,,CAN | | | | | |
JORGE TORRES,,,CA (Los Banditos) | | | | | |
JORGE TORRES-2,,CA | | | | | |
JOSE CRISOTOMO,,,CA(PINOY WARRIORS) | | | | | |
JUDY McINNES,,,CAN | | | | | |
JUNIOR JUANICH,,,CA | | | | | |
KEN EASLEY & SON,,,N.M. | | | | | |
KEN EASLEY,,,NM | | | | | |
KINCAID LIGHT,,,TX | | | | | |
KING BRAND SYND,,,IA/WI | | | | | |
LILLIE & CECIL,,,CA (Cecil Romero) | | | | | |
LINDA DEVRIES,,,CAN | | | | | |
LONE STAR LOFT,,,TX (CL & Patti Gage) 05,09,14 I.E | | | | | |
MARIO RENTERIA,,,CA (06 I.E. & 1ST MEGA) | | | | | |
MARK MOURTON,,,ID (PNC CLASSIC) | | | | | |
McINNES & CARNEY,,,CAN/CT | | | | | |
MELLINGER & MCKNIGHT,,,CA | | | | | |
MESOPOTAMIA LOFT,,,MN (16 I.E.)Tony/Shaun Hasan) | | | | | |
MICHAEL KELLY,,,CA | | | | | |
MICK HYMES,,,AR (Black Oak Loft) | | | | | |
MILNER & MCKINSEY,,,CA | | | | | |
MINER & CASALE,,,CA | | | | | |
MISSILES CASTRO,,,AZ ('09' B.C./13 CHAMP) | | | | | |
NEL KALINISAN,,,CA | | | | | |
NEMELKA RACING PIGEON LOFT,,,UT | | | | | |
NEMETH FAMILY,,,CA (93,06 & 14, 3X CHAMP) | | | | | |
NEMETH FAMILY-2,,,CA | | | | | |
NICK HASSAN,,,CT ('13' I.E. ) | | | | | |
OSCAR & LINDA DEVRIES,,,CAN | | | | | |
PARTRIDGE FAMILY LOFT,,,CA ("14" B.C.) | | | | | |
PATTI & IRMA,,,TX/CA ( '09' & "14" I.E.) | | | | | |
PHELPS FAMILY,,,CA (93 CHAMP, 99 & 07 I.E.) | | | | | |
PHELPS FAMILY-2,,,CA | | | | | |
POLLOCK PALMS,,,CA (Paul & Skee) | | | | | |
R & R ZONNEKEYN,,,CAN | | | | | |
RAFAEL BARBA,,,CA | | | | | |
RICHARD DOUD,,,AZ (Doud-it-Loft) | | | | | |
RIVIL YALDO,,,MI | | | | | |
ROBERT BURGE,,,CA | | | | | |
ROBERTO GARCIA,,,CA | | | | | |
ROMMEL ASTORGA,,,CA (Regal Loft) | | | | | |
RON PAIRAN,,,OH (01 & 2012 CHAMP + B.C.) | | | | | |
SALVADOR LOPEZ VERGARA,,,MEX | | | | | |
SAM VELASQUEZ,,,TX | | | | | |
SANDSTROM BROS & JONES BOYS,,,MN/UT | | | | | |
SCOTT LAUFFER,,,CA | | | | | |
SEVEN UP/CARDEL,,,CA (Manuel Cardoso) | | | | | |
SHANE PHITIDES,,,GA (SOUTHERN BELLE) | | | | | |
SILVER DOLLAR LOFT,,,CO (Craig & Cain) | | | | | |
STEPHEN BROS.,,,CA | | | | | |
STEVE BLACO,,,CA | | | | | |
STEVE LANCE,,,CA (09 I. E. + e 1st MEGA)) | | | | | |
STEVE STERCHI,,, CA | | | | | |
TEAM PHOENIX,,,AZ (Pineda & Rodriquez,) | | | | | |
TOM SPRING,,,CAN | | | | | |
TONY CHANG,,,CA | | | | | |
UTAZ SYND,,,UT/AZ (Jones & Hill) | | | | | |
VEGA & GALLO LOFT,,,FL | | | | | |
VENN FAMILY ,,,WY (96,08 CHAMP - "12" I.E.) | | | | | |
VENN KIDS TEAM,,,WY | | | | | |
VON DOSS,,,AZ | | | | | |
WALTER JENKINS,,,CA | | | | | |
WE-BE-SHE'S...NV (Charlene, Ashley & Gloria) | | | | | |
WEALTHY LOFT,,,CA (Radito & Tony) | | | | | |
WESSEL FAMILY LOFT,,,CA (07 CHAMP) | | | | | |
WINSTON TONGOL,,,NV | | | | | |
ZAPOPAN-PALOMAR-AYON LOFT,,MEX (16 CHAMP+B.C) | | | | | |
|
|