All  New  Search  Selection  Details 

266 entries in all:  1  21  41  61  81  101  121  141  161  181  >> 

NaamTelefoon NommerEpos AdresOpmerkingJaar in graad 12
Chantel Sliep chantel.sliep@implats.co.za 2001
Lynda Kuyler (J van Rensburg) lkuyler@gmail.comWas in Hugenote Meisies1978
Clive Conlon0842090676cliveconlon@rocketmail.com 2010
michael brand083 279 8766michael.brand@hotmail.co.za 2010
michael brand0832798766michael.brand@hotmail.co.za 2010
Bernard Rossouw0728315698N/Awas in hugenote tot graad 102010
Nerine Maartens-nerine.maartens@gmail.com-2009
Angelique Oosthuizen0786359547angeliq_oosthuizen@msn.comN/A2010
Ansche0787639447aberkers69@gmail.comHugies bly maar die beste... :D2010
Ansche078763944730 aberkers69@gmail.com 2010
Sun?Nel0836609128sunevlooinel@gmail.com 2010
Martie082 357 2772martie@statsoftsa.co.za 2007
Elizna Wilsnagh082 260 2758eliznaw@yahoo.com 2004
Jannie erasmus 30Jerasmus3@gmail.com1999
Loraine Theron (Redinger) loraine.theron@gmail.com 1978
Yvonne Hutchison (nee de winnaar)0746435921Yvonne.hutchison@hotmail.comEk was matriek klas van Mev. Pretoruis1995
Phillip Viljoen0837977058viljoep@telkom.co.zaSal graag 'n 30 jaar reunie wil sien vir 2015 vir die klas van 1985.1985
Fourie Viljoen011 7407070/011 8115439viljoep@telkom.co.za 1987
Loraine Langton078 246 6768llangton1990@gmail.com 2008
Gerhardt Slabbert0723152135gerhards@cmh.co.za 1988




powered in 0.01s by baseportal.com
Get your own Web Database - for FREE!